Atletická olympiáda 2019

V pátek 21. června 2019 se na našem školním hřišti uskutečnil již XVIII. ročník lehkoatletické olympiády, kdy spolu již tradičně soupeří žáci 2. stupně obou černovických základních škol. Jasná obloha, dobře připravená sportoviště, rozhodčí, diváci a zvláště namotivovaní sportovci se opět sešli, aby se stali svědky výborných sportovních výkonů. O prvenství často rozhodovaly centimetry či setiny sekundy. V konečném součtu výsledků dopadly obě školy stejně jako loni. Pohár za celkové vítězství dívek si odnesla ZŠ Řehořova, naopak pohár za celkové vítězství chlapců zůstává doma, na pořádající ZŠ Kneslova. Je na místě poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě letošní olympiády, ÚMČ Černovice za finanční podporu, panu starostovi Ing. Ladislavu Kotíkovi a paní místostarostce Mgr. Šárce Korkešové za povzbuzování a předání cen vítězům a hlavně všem sportujícím účastníkům za jejich skvělé výkony. Sportovní duch akce, fair-play chování všech zúčastněných a hlavně radost z pohybu nás přesvědčuje o tom, že to celé má smysl. Již se těšíme na XIX. ročník.

Soubory: