Černovické strašidlení 2017

Za mrazivého podvečera ve středu 15. 11. bylo před naší školou neobvykle rušno. Malá strašidla, čertíci a různé světélkující příšerky se za doprovodu rodičů sešli již na šestém ročníku Černovického strašidlení. Děti čekala dobrodružná stezka kouzelně osvětlenou školou. Kamarádi z vyšších tříd si pro malé strašpytle připravili plno zábavných překvapení. Na konci všechny čekala sladká odměna za odvahu. Za svitu různobarevných lampionů a blikajících světýlek jsme se prošli večerními Černovicemi, zazpívali předvánoční písničky a popřáli si krásný nadcházející adventní čas.
V prosinci naši ŠD čeká ještě spoustu zajímavých akcí. Touto cestou Vás srdečně zveme na Vánoční turnaj v malé kopané pro 1.- 4.ročník,který se uskuteční v pátek 8.12.2017 od 8.00 hod. v tělocvičně naší školy. Akce se koná pod záštitou Asociace malého fotbalu ČR za účasti fotbalistů z šesti brněnských škol. Přijďte si zafandit a podpořit naše hráče!

Krásný předvánoční čas přeje ŠD