Škola v přírodě 2. B, 3. tř. a 5. A

Ve dnech 14. – 18. 5. 2018 jsme vyrazili na ŠvP na Vysočinu. Ubytování bylo zajištěno v hotelu Medlov, kde se o nás královsky postarali. Školní výuka probíhala netradiční formou a byla vhodně začleněna do okolní přírody (environmentální hry, výtvarné tvoření a další). Nejpřitažlivější částí programu byly outdoorové aktivity, které zajišťovala agentura Outdoorvawe. Vyzkoušeli jsme si netradiční disciplíny ve střelbě, závod Spartan race, pohádkový les, nízké a vysoké lanové překážky a jiné. Největší úspěch však sklidil Bubble ball. Děti se do těchto velkých nafukovacích bublin úplně zamilovaly.
Celý pobyt se nám velmi vydařil. Nejenže jsme si vyzkoušeli spoustu nových věcí, ale dozvěděli jsme se i něco nového o sobě a o svých kamarádech.

Tř. učitelky 2. B, 3. tř. a 5.A.