Startuje podzimní sběrová soutěž

V rámci oslav Evropského dne recyklace baterií se i v letošním školním roce naše škola zapojí do soutěže ve sběru baterií a akumulátorů, kterou vyhlašuje společnost Ecobat.
Od pondělí 9. října startuje ve škole soutěž mezi třídami ve sběru baterií. Sbírat můžete všechny typy baterií používaných v domácnosti (ze svítilen, hraček, elektroniky, dálkových ovladačů, hodin, budíků, zvonků, mp3 přehrávačů, mobilních telefonů a podobně).
Velikost baterií: knoflíkové články, mikrotužkové a tužkové baterie, malé a velké monočlánky, ploché baterie i 9V hranaté baterie a dobíjecí baterie lehčí než 1 kg.
Spočítané baterie přineste do školy, vysypte do připravených zelených boxů ve vstupní hale školy (vedle akvária) a počet nahlaste třídnímu učiteli. Soutěž bude probíhat do pátku 10. listopadu. Poté bude vyhlášena vítězná třída, na kterou opět čeká velká odměna.

Mgr. Ivana Šlosarová