Turnaj v Malé kopané

Proběhlo tradiční sportovní turnaj v Malé kopané. Počasí nám přálo, a tak zápasy proběhly na našem venkovním hřišti. Paní vychovatelky nachystaly malé občerstvení. Žáci z deváté třídy nám pomohli připravit zázemí pro ostatní školy. Zúčastnilo se pět škol ZŠ Tuháčkova, ZŠ Mutěnická, ZŠ Řehořova, ZŠ Chalabalova a naše ZŠ Kneslova. Pan Trbušek z Malé kopané přivezl diplomy, medaile i poháry a turnaj mohl začít. Přivítali jsme se a šlo se na první zápas, kterým se celý turnaj otevřel. Zápasy probíhaly v přátelské atmosféře. Čas utíkal a za nedlouho tu byl poslední zápas. Zapsáním do tabulky vyskočilo umístění škol.

1. místo ZŠ Řehořova
2. místo ZŠ Mutěnická
3. místo ZŠ Kneslova

Pak přišlo rozdání diplomů, medailí a pohárů. Z 3. místa máme velkou radost a gratulujeme malým fotbalistům k tak hezkému výkonu.
Závěrečná fotografie nesměla chybět.

Magdaléna Klímová