Fotbalová bitva na Kneslové:

Kdo ovládl letošní turnaj?

Naše škola, ZŠ Kneslova, opět ožila tradičním fotbalovým turnajem, který přilákal mladé sportovní talenty z celého okolí. Na hřiště vyběhly týmy, aby změřily síly v duchu fair play a sportovního zápolení.
Do letošního ročníku se zapojilo celkem šest škol: ZŠ Řehořova, ZŠ Jihomoravské náměstí, ZŠ Mutěnická, ZŠ Přemyslovo náměstí, ZŠ Husova a samozřejmě domácí ZŠ Kneslova.

Celý turnaj provázela skvělá atmosféra, plná povzbuzování, napínavých akcí a fotbalové radosti. Po vyrovnaných bojích v základních skupinách i finálových zápasech známe konečné pořadí:

1. místo: ZŠ Jihomoravské náměstí
2. místo: ZŠ Kneslova
3. místo: ZŠ Přemyslovo náměstí

Všem zúčastněným týmům gratulujeme ke skvělým výkonům a děkujeme za jejich nasazení. Domácímu týmu ZŠ Kneslova děkujeme za reprezentaci školy a stříbrnou medaili! Už teď se těšíme na další ročník, kdy se opět potkáme.

Magdaléna Klímová