Život v běhu - závěr

Měsíc květen uběhnul rychleji, než jsme možná čekali. Do našeho běžeckého projektu se celkově zapojilo 93 žáků a 11 učitelů a společnými silami jsme naběhali krásných 3462 km.

V dramatickém finále mezi sebou bojovaly třídy VII.A a VIII.B, která naběhala 941 km a získala 615 bodů. První místo však nakonec ukořistila VII.A s 635 body a 873 kilometry. Jak se říká: „V jednotě je síla.“ a VII.A nám to znovu dokázala. Z 24 žáků této třídy se do projektu zapojilo 20 dětí, a tak nakonec udolali čtveřici neuvěřitelných běžců z VIII.B.

Pěti chlapcům se podařilo překonat (nebo se přiblížit se k) hranici 200 kilometrů za 31 dní. Jsou jimi: Petr Kolman (VIII.A), Štěpán Valehrach (VIII.B), Adam Palásek (VIII.B), Martin Kolman (V.A) a Martin Suchomel (VIII.B)

Mezi dívkami se našly dvě, které překonaly vzdálenost 100 kilometrů. Jsou jimi: Lucie Jurásková (VII.A) a Tereza Zalabová (VIII.B)

Jsme pyšní na všechny, kteří dali projektu šanci a zkusili spolu s námi vyběhnout.

Bylo to krásné!

Organizační tým