Permonium Oslavany

Ve čtvrtek 26. 9. se vydaly třídy 6. B, 7. A a B na výlet do Permonia, do zábavného parku s příběhem. Byla zde pro ně objednaná interaktivní hra MAGIC PERMON II. level se vstupem do lanového centra a odměnou pro vítěze. Počasí nám přálo, zpátky do školy jsme se vraceli spokojení, unavení a plní zážitků.

Z názorů žáků vybíráme:

„Byl to můj nejlepší den (prozatím). Nejvíce se mi líbila pavoučí síť, kde nás zabezpečili a ukázali nám co a jak. Úkoly byly i na procvičení mysli, což mi vyhovovalo. V týmech jsme pracovali na různých úkolech, takže jsem nemusela vědět všechno. Hra byla zakončena krátkým kinem, do kterého jsme se dostali skluzavkou. V Permoniu se mi velice líbilo.“

„Líbilo se mi tam vše, hlavně falešný výtah do dolu a spolupráce se všemi třemi třídami.“

„Líbilo se mi to, protože to bylo dobrodružný, líbilo se mi, že jsme byly všechny tři třídy tak nějak spolu a pomáhali si.“

„Líbilo se mi, že tam byly i strašidelné úkoly, byla tam sranda, stálo to za to a byla tam cute veverka.“

„V Permoniu to byla zábava. Nejen, že měli úkoly dobře vymyšlené, ale také měli hezké prostředí, kde se úkoly plnily. Nejvíce jsem se smála u úkolu, kdy jsme měli projít překopem. Byla tam tma, takže zvuky vlaku byly strašidelné, ale taky se náš tým i smál. Jednou jsme se lekli „vlaku“ troubícího na nás, takže všichni začali ječet. Také vůbec nebyl špatný úkol, když jsme se museli dostat do sopky přes lanové atrakce. Někdy to bylo těžké, ale i přesto jsem si výlet užila.“

„Bylo to na nic, bylo tam moc cedulí, čísel, nápisů a věcí, které mě pletli. Taky tam byli nepříjemní lidi, kteří na nás křičeli, že to děláme špatně a nedokázali to normálně vysvětlit. Tu akci hodnotím 3/10.“

Horká Miroslava, Cibulková Jarmila, Gasparicsová Hana