Lyžařský výcvikový kurz I. stupně

Poslední volná místa – lyžařský výcvikový kurz I. stupně

Vážení rodiče, Na školní rok 2019/2020 máme zarezervovaný a z části již obsazený vícedenní lyžařský výcvikový kurz pro žáky II. – V. ročníku. Kurz je určen i pro děti nelyžaře. Termín je od 9. 1. – 13. 1. 2020, chata Orientka – Jeseníky. Pedagogický dozor budou zajišťovat učitelé I. stupně + učitelé Tv z II. stupně. V místě kurzu budou zajištěni i externí lyžařští instruktoři. Cena kurzu je (ubytování, strava) 2 990,– Kč + cena za vleky 250,–Kč za den + 200,–Kč externí instruktoři (cena za týden). Doprava bude hrazena po návratu. V kurzu je stále několik volných míst. V případě zájmu prosím pište na e-mail: janeckova.eva@zskneslova.cz.
Vaše dítě následně obdrží přihlášku spolu s platebními údaji.

Mgr. Eva Janečková