MILOVANÝ PROSINEC VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Nejkrásnější měsíc, plný očekávání, překvapení a sladkých snů jsme v naší ŠD prožívali vyráběním čertíků a andělů k Mikuláši, mlsáním z adventního kalendáře, zpěvem tradičních koled a těšením se na Vánoce. Světýlka a slavnostní výzdoba ve všech odděleních dotvářela krásnou atmosféru, při které si děti vyráběly drobné dárky a přáníčka pro své nejbližší. Překvapením pro všechny byla po delší době návštěva kouzelníka „Waldini“ a jeho čáry máry s kartami, šátky, mincemi a roztomilým králíčkem z klobouku. Jsme šťastni, že se po třech letech mohl uskutečnit 16.ročník tradiční vánoční soutěže "O nejdobřejší dobrotu "Moc děkujeme všem rodičům a dětem, kteří se této soutěže zúčastnili a poslali překrásné a výborné cukroví, dortíky a další pochoutky na vánoční besídku. Děti si moc pochutnaly a s plnými bříšky si pak rozbalily nové hračky do družiny. Bylo krásné slyšet, jak prožívají Vánoce a celé svátky ve svých rodinách. Za celý kolektiv vychovatelek ŠD Kneslova Vám přeji šťastné vykročení do nového roku 2023. Prožijte ho ve zdraví, naději a hlavně v radosti se svými milovanými dětmi.

Děkuji Vám za Vaši přízeň a spolupráci a jsem šťastná, že jsem mohla být dlouhých 37 let součástí ŠD Kneslova. Ať se Vám ve všem daří.

Vladimíra Kyselová