Vítězové „baterkové“ soutěže

Od poloviny října do poloviny listopadu probíhala soutěž mezi třídami ve sběru recyklovatelných zdrojů – baterií a akumulátorů. Do sbírání se zapojili žáci z jedenácti tříd a podařilo se jim sesbírat 287 kg baterií. Určit vítěze nebylo tentokrát tak jednoduché, neboť v některých třídách to byla zásluha spíše jednotlivce, který se zasloužil o dobré umístění pro celou třídu. Aby tedy byly výsledky spravedlivé, bylo rozhodnuto, že vyhodnoceny budou kategorie dvě: kategorie o nejlepší třídu a kategorie o nejlepšího sběrače- jednotlivce.

V kategorii o nejlepší třídu je umístění následující:

1. místo – 1. A
2. místo – 5. třída
3. místo – 1. B
4. místo – 4. B
5. místo – 4. A
6. místo – 2. B
7. místo – 3. třída
8. místo – 2. A
9. místo – 6. A
10. místo – 7. B
11. místo – 7. A

V kategorii sběrače jednotlivce se vítězkou stala Veronika Jelínková ze 7. B.

Vítězné třídě i Veronice blahopřejeme.

Mgr. Ivana Šlosarová