E-shop se školní kolekcí

Dobrý den všem,

v návaznosti na hlasování o výběru loga jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu https://www.kraloveskoly.cz/kneslova/.

E-shop je již zpřístupněn, ale pro objednávání bude spuštěný 5. 1. a otevřený bude až do 19. 1. 2022. Následně se e-shop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Oznamujeme vám výsledky hlasování.

Vyhrává 3. motiv.

Zde jsou výsledky hlasování:

Motiv 1 – 24 votes
Motiv 2 – 38 votes
Motiv 3 – 44 votes

Eshop bude vytvořen v termínu od 5. 1. 2022.

Úvodní text k hlasování

Veškeré potřebné informace k eshopu Vám předáme, jakmile budeme mít od grafiků vše připraveno.

Naši milí žáci, předkládáme vám k výběru tři návrhy loga školy a jste to právě Vy, kdo rozhodne o jeho podobě! Hlasujte tedy do 13. 12. o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom bude použit na vytvoření celé kolekce. V e-shopu pak najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky s tímto logem, které si zde budete moci sami zakoupit.

Hlasovat o motivech můžete zde https://schoolsunited.cz/…ani/ae5a6ad4