Pěvecká soutěž v ŠD

Aby nám zimní dny utíkaly rychleji uspořádali jsme tradiční pěveckou soutěž. Soutěže se zúčastnily děti, které našly odvahu zpívat před všemi ostatními. V naší družině byli vybraní odbornou porotou ti nejlepší, kteří postupovali do obvodního kola pořádané ZŠ Bednářova. Zpívali se české i zahraniční písně. Celá soutěž probíhala ve velmi přátelské atmosféře. Rozezpívali jsme se u společné písně doprovázené klavírem. Pak začala samotná soutěž, na které jsme se umístili:
V chlapecké kategorii na

1. místě Adam Hutař,
2. místě Josef.

V dívčí kategorii jsme se umístili na

2. místě Lola Harnayová,
3. místě Laura Nevtípilová,         ­                    
3. místě Natálie Koryťáková.

Do městského kola na ZŠ Antonínská postoupil Adam Hutař, který nakonec skončil na krásném 2. místě. Všem zúčastněným blahopřejeme a přejeme ať jim to i nadále stejně krásně zpívá.

Klímová Magdaléna