Bylo nebylo v ŠD

V minulém měsíci proběhlo ve školní družině několik krásných akcí, které byly spojeny s přicházejícími Vánocemi. Vyprávěli jsme si o tradicích a zvycích, které tyto nádherné svátky provázejí. Zpívali jsme tradiční i méně známé písničky a pomalu se ladili do vánoční atmosféry. To že o vánocích máme mít k sobě blíž se nám osvědčilo při návštěvě ŠD Řehořova, která k nám přišla na vánoční dílničky. Spolu jsme si vytvořili krásné dekorace do našich domovů a na závěr jsme si společně zazpívali písničky. Samozřejmě nechybělo ani malé pohoštění, po kterém nezbyl ani drobeček. Byl to velmi krásně strávený čas před svátky.

Ještě, než jsme se rozutekli na vánoční prázdniny proběhla soutěž „O nejdobřejší dobrotu“, kde se zúčastnilo plno maminek, tatínků i babiček. Dobrot byl plný stůl různorodého vánočního cukroví. Chaloupky z perníku, perníkový strom, vánoční muffiny, zapletená vánočka, čokoládový dort, různé kuličky, rohlíčky, linecké, no prostě krása pohledět. Za účast v soutěži všem moc děkuji a těším se na další spolupráci. . Na konci soutěže, byly pro děti do oddělení ŠD nechystány dárky, které si s radostí rozbalily.

Klímová Magdaléna