Olympiáda 2022

I letošní školní rok jsme chtěli uzavřít tradiční olympiádou, která se na našem hřišti uskutečnila v pátek 24. 6. 2022. Na tomto XX. ročníku lehkoatletické olympiády spolu jako vždy soupeřili žáci 2. stupně obou černovických základních škol.

Tentokrát naši sportovci nečelili větru nebo dešti, zato si však museli poradit s vysokými teplotami. Žáci předváděli perfektní výkony, podporovali se, bojovali o každou sekundu či každý centimetr. Museli se postavit nejen svým soupeřům, ale především sobě samým. Patří jim za to velké uznání.

Výsledky celkového pořadí nás ani letos nepřekvapily. Pohár za celkové vítězství dívek si odnesla ZŠ Řehořova, naopak pohár za celkové vítězství chlapců zůstává doma, na pořádající ZŠ Kneslova. Nezbývá nám tedy než se těšit, že dramatický zvrat přijde v dalších letech.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě této sportovní akce, ÚMČ Černovice za finanční podporu, paní starostce Bc. Petře Quittové za předání cen vítězům a všem sportujícím účastníkům za fair-play chování a skvělou podívanou. Pozorovat vytrvalé a motivované žáky je totiž tou nejkrásnější odměnou.

Soubory: