Školní turnaj v přehazované

V květnu se naší škole po roce opět uskutečnil „Jarní turnaj v přehazované“ pro 5.-9.ročníky. Novinkou letošního ročníku byla 26 metrů dlouhá volejbalová síť, díky které lze snadno rozdělit tělocvičnu na dvě plnohodnotná hřiště. Turnaj jsme tak mohli uspořádat ve dvou kategoriích – mix a dívky. V kategorii dívek se do turnaje přihlásilo 5 týmů, v kategorii mix dokonce 8 týmů. Kategorie mix se dále rozdělila na mladší a starší žáky. Všechny týmy nastoupily do turnaje s plným nasazením a připravily přihlížejícím divákům skvělý sportovní zážitek. Přestože vítěz může být jen jeden, za výborné výkony a fair play hru patří medaile všem. Letos se z prvního místa radovaly týmy ze tříd: kategorie dívky – 9.A, kategorie mix mladší – 5.A, kategorie mix starší 9.A.
Gratulujeme.

Hana Gasparicsová