Klub zábavné logiky a deskových her ve VIDA!

Klubíkování v tomto pololetí jsme zakončili v centru VIDA!
Nejprve jsme celou halu „prolétli“, abychom zjistili, kde co je a které oddělení nás bude nejvíce zajímat. Jako tradičně to vyhrál točící se černý válec u vchodu.
Kolem třetí hodiny následovala povinná přestávka na svačinku a prohlídka Digitária v 1.patře. A hned jsme se přesunuli na vědeckou show na téma vzduch. Ta byla určena pro menší děti, takže jsme se pocitově vrátili do mateřské školky. Ale to nevadilo, vyblbli jsme se u písniček, tanečků a pokusů. Dvě a půl hodiny ve VIDA! velmi rychle utekly, a tak nezbývalo, než se vrátit zpět ke škole.

Byl to poslední klub této skupinky dětí ze 3.třídy pro letošní školní rok. Za celé pololetí musím děti moc pochválit. Byly hodné, byla s nimi sranda, měly nápady, prostě radost s nimi pracovat.

Jarmila Cibulková