Lyžařský kurz 2023

Tradiční zimní lyžařský kurz pro žáky I. stupně, doplněný žáky II. stupně, se opět uskutečnil na chatě „Orientka“ v Jeseníkách. Termín byl začátek března, takže jsme se trošku obávali nedostatku sněhu, ale opět nám štěstí přálo. Nejenom že byl svah hezky zasněžený, ale dočkali jsme se během týdne i čerstvého prašanu. První i druhé družstvo lyžařů zahájilo týden na velkém svahu, žáci třetího družstva se postupně zdokonalovali na tažném laně. V polovině týdne už všichni sjížděli kopec. Ubytování bylo super, včetně bazénu, kde si každý den žáci regenerovali bolavé svaly. Poslední večer jsme zakončili diskotékou. V pátek dopoledne děti odjely slalom, daly si chutný oběd a hurá domů. Odváželi jsme si všichni vzpomínky na pěkně prožitý týden.

kolektiv učitelů

http://zskneslova.cz/…ova_2023.mp4