Co se děje ve 3.B ...

Od začátku školního roku se naše třída zúčastnila několika zajímavých aktivit…

Studentky pedagogické fakulty si pro děti připravily olympiádu naruby, kde si vyzkoušely různé disciplíny (např.basketbal s nafukovacími balónky, slalom po břiše na skateboardu apod.) Všem se to moc líbilo, protože vyhráli všichni a dostali sladkou odměnu.

Protože se v letošním škoním roce učíme o městu ve kterém žijeme, navštívili jsme hrad Špilberk, kde jsme si zahráli interaktivní hru „Po stopách markraběte Jošta .“ Celou dobu se nám věnovaly průvodkyně, které nám pomohly s jednotlivými úkoly. Než jsme se vrátili do školy, poznávali jsme okolí hradu a prohlédli si Brno z výšky.

Naší pravidelnou akcí se každý rok stává návštěva místní knihovny. Účastníme se literárně-výtvarné soutěže „Jižní Morava čte.“ Letos jsme tvořili na téma „Co vyprávěla voda.“ Na třetím místě se umístila práce Štěpána Klvače , na druhém místě byla Emilie Ardelan. Do krajského kola postoupil Matěj Bareš. Budeme mu držet palce…

Lucie Dvořáková