Exkurze do Prahy 8. B

V úterý 22.3.22 v 5.55 byl sraz na brněnském hlavním nádraží. Nasedli jsme do vlaku a vyrazili jsme do Prahy.

Nejprve jsme si prohlédli model hlavního nádraží z Lega. Pak následovala jedna z hlavních atrakcí Prahy – metro. Nevynechali jsme ani setkání s Vltavou. Přes Karlův most jsme došli na Staroměstské náměstí. Někteří z nás šli zvědavě nakukovat do výloh v Pařížské ulici a kochali jsme se luxusními šperky, kabelkami a botami. Další zastávkou bylo náměstí Republiky – Obecní dům a obchodní dům Palladium. Jako Kevin v Sám doma 2 jsme si připadali v hračkářství Hamleys. Vyzkoušeli jsme zrcadlové bludiště a hlavně skluzavku. Poslední zastávka byla Václavské náměstí. Na sraz „u koně“ přišli všichni včas a hlavně s nadupanou taškou z Primarku.

Někteří si bohužel nevšimli Pražského hradu, a tak musíme do Prahy příští rok znovu.