RAFTY 9. A, 9. B

Ani letos jsme neporušili tradici naší školy a s deváťáky jsme se opět vypravili sjíždět kouzelnou řeku Jihlavu.

Plavbu na raftech jsme zahájili v Dolních Kounicích. Počasí nám téměř celou dobu plavby přálo, a tak jsme si mohli pořádně užít i vodních radovánek v řece. V odpoledních hodinách jsme dorazili do tábořiště ve Cvrčovicích, kde jsme ještě za sucha rozdělali stany. Ačkoliv nám celý večer propršel, náladu nám déšť rozhodně nezkazil a pobyt ve Cvrčovicích jsme si naplno užívali.

Ráno se počasí umoudřilo, a tak jsme mohli opět vyrazit na téměř čtyřhodinovou plavbu. I tentokrát se sluníčko ukázalo, a tak se znovu mohla rozpoutat vodní bitka. Plavba na raftech ovšem uběhla velmi rychle a mnohé z nás mrzelo, že jsme už u cíle. Kolem druhé hodiny jsme již byli v Ivani a nasedali jsme do autobusu, který nás odvážel zpět ke škole. Přes velkou únavu nám dobrá nálada zůstala i během společné cesty domů.

Nezbývá než dodat, že školní výlet na raftech se i letos velmi vydařil a že na něj budeme rádi vzpomínat.