JARNÍ KVĚTINOVÝ PLES 2022

Dne 26. dubna 2022 se na naší škole konal Jarní květinový ples. Žáci 8. a 9. tříd tímto navázali na předcovidovou plesovou tradici a s pomocí vedení školy, svých třídních vyučujících a asistentů uspořádali již 4. ročník školního plesu. Zúčastnění se mohli těšit nejen z bohatého programu plného hudby, tance a zábavných soutěží, ale i z dobrého jídla a pestré jarní výzdoby. Potěšení z úspěšné akce umocňuje i fakt, že se žáci na její přípravě sami výrazně podíleli. Velké několikatýdenní úsilí se v tomto případě skutečně vyplatilo, akce se velmi zdařila a my se již těšíme na další plesovou sezonu.

ŠKOLNÍ PLES OČIMA ŽÁKŮ

O tom, že se ples žákům skutečně líbil, svědčí i jejich mnohé pozitivní ohlasy:

„Ples byl báječný. Bylo skvělé občerstvení. Ples hodnotím skvěle!“ (David B. – 8. B)

„Ples mě bavil hodně a rád bych to zopakoval.“ (Martin B. – 8. B)

„Líbila se mi atmosféra, která probíhala během plesu.“ (žákyně 8. A)

„Líbilo se mi, že jsme hodně tančili …“ (žákyně 8. A)

„Ples se mně líbil, asi bych nic neměnil. Všechno bylo dobrý a hezký.“ (Patrik Ž. – 9. B)

„Ples byl dobrý, zábavný a užil jsem si ho. (…)“ (žák 9. B)

„Ples byl super!“ (žákyně 9. B)

„Ples byl fajn, užila jsem si ho. Program byl zábavný, úžasné bylo i jídlo. (…)“ (žákyně 9. B)

„Ples byl skvělý, nejvíc se mi líbilo tancování a tombola. (…)“ (žák 9. A)

„Bylo to skvělé, nic bych neměnil, nejvíc se mi líbily balónky a to jídlo!“ (žák 9. A)

http://www.zskneslova.cz/…ova_good.mp4