Vítězné Příběhy našich sousedů

Jak jsme již před nějakým časem psali, v letošním ročníku Příběhů našich sousedů se žáci osmých ročníků věnovali životnímu příběhu brněnského bohéma Ladislava Plcha. Díky originálně a lehce dramaticky vystavěné audioreportáži a divadelní scénce předvedené na slavnostní závěrečné prezentaci v Křišťálovém sále na Staré radnici se mohly děti po zásluze opájet ziskem prvního místa ve své prezentační skupině.
Protože nás při samotném finále sužovaly četné zdravotní komplikace členek týmu a o napětí nebylo nouze nejen v příběhu, ale i v realitě, vítězství si všichni náramně užili, ať již na místě, nebo zprostředkovaně. Nezbývá mi než ještě jednou poděkovat Julii Hillermannové, Zachariáši Roubalovi, Ondrovi Kalivodovi, Anežce Skálové a Petře Vítkové, kteří všichni k vítězství přispěli.
Jejich práci si můžete prohlédnout zde: https://www.pribehynasichsousedu.cz/…ch-ladislav/

Milena Jeřábková