Vodácký výlet 9. A, B

Stejně jako v předchozích letech jsme neporušili tradici naší školy a deváťáci se opět vypravili sjíždět kouzelnou řeku Jihlavu na raftech a kánoích. V úterý ráno jsme vyrazili autobusem do Dolních Kounic, odkud jsme zahájili naši plavbu. Krásné počasí, příjemný větřík, osvěžující voda, skvělá nálada a super kamarádi a do toho vodní radovánky, prostě sranda. Odpoledne jsme dorazili do kempu ve Cvrčovicích, vybudovali stanovou základnu a vyrazili na obhlídku okolí. Celé odpoledne jsme různě blbli, koupali se, nakupovali atd. Večer jsme opékali špekáčky a oddávali se volné zábavě u ohně nebo na pláži. Prostě jsme si pobyt ve Cvrčovicích naplno užívali.
Po chladné noci nás sice ráno nepřivítalo sluníčko, ale to nám nevadilo, takže jsme opět vyrazili na druhou část naší plavby. Po chvíli se počasí umoudřilo a opět vylezlo sluníčko, takže jsme se během čtyřhodinové plavby opět připékali a chladili vzájemným stříkáním. I přes velkou únavu nám plavba díky zábavě a dobré náladě uběhla velmi rychle a mnohé z nás možná i trochu mrzelo, že jsme už u cíle. Po jedné hodině jsme již byli v Ivani a kolem druhé již nasedali do autobusu, který nás „částečně spící ale spokojené“ odvážel zpět ke škole.

Jako každý rok to byl nezapomenutelný zážitek, na který budeme vzpomínat. Věříme, že si ho všichni užívali naplno a děkujeme panu řediteli a paní učitelce Cibulkové, že nás tímto výletem provázeli.

Rafťáci z IX.A a IX.B

http://zskneslova.cz/…ky_vylet.mp4