HASIČI Z BVV BRNO VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Zamračená obloha slibovala déšť, ale to nám vůbec nevadilo, protože po dlouhé době za námi přijeli hasiči z BVV Brno. Na školní hřiště nacouval nový super vůz nadupaný technikou a potřebným vybavením pro záslužnou a nebezpečnou práci hasičů. Vedoucí posádky pan Marek Wintr se svými kolegy ze zásahové jednotky předvedl ukázky techniky a vybavení potřebné při jejich práci. Děti si prohlédly kokpit super vozu plný elektroniky a neznámých páček a tlačítek a nakonec si všechny zkusily práci s proudnicí. I když nás trochu pokropil déšť, tak nám perfektní zážitek nepokazil. Hasiči se s námi rozloučili ohlušující sirénou a bylo nám trochu smutno, když super vůz v podobě blikající kosmické rakety odjel… Moc se těšíme na jaro, až za námi opět „přiletí“.

ŠD