Soutěže ve sběru

Vážení rodiče, milí žáci, na naší škole se v příštích týdnech uskuteční dvě soutěže ve sběru.

Sběr mobilních telefonů začne v pondělí 24.1.2022. Mobilní telefony můžete nosit do pátku 28.1.2022. Děti je odevzdají do připravených krabic na hale u paní hospodářky (mobilní telefony nejlépe v továrním nastavení bez karet). Počet přinesených zařízení nahlásí své třídní učitelce nebo zástupci školního parlamentu (5. – 9. třídy).

Sběr použitých baterií bude probíhat o týden déle – od pondělí 24.1.2022 do čtvrtku 3.2.2022. Ty budou žáci vkládat do připravených zelených beden umístěných před akváriem. Počet donesených baterií opět nahlásí třídní učitelce nebo zástupci školního parlamentu (5. – 9. třídy).

Tři nejúspěšnější „sběrači“ budou odměněni po vyhodnocení soutěže.