Výlet do Břeclavi

Ve čtvrtek 17.6. jsme se s páťáky a šesťáky vydali na výlet do rodinného centra Hájenka Břeclav. Cesta klimatizovaným vlakem byla v počínajícím horkém dni velmi příjemná. Z břeclavského nádraží jsme vyrazili po vlastní ose. Ve městě bylo pekelné horko, ale na naučné stezce, která vedla lesem, bylo již příjemně. Dorazili jsme k centru lehce utrmácení, ale při prvním pohledu na atrakce se všem síly rychle vrátily. Děti zažily den plný zábavy. Nejprve se vyřádily v lanovém parku. Odvážnější si vyzkoušeli překážky umístěné výše nad zemí, někteří se třeba jen proběhli v Lanáčku, lanovém tunelu s překážkami. Po občerstvení a krátkém odpočinku čekala všechny interaktivní hra Jumanji.
Jednotlivé týmy plnily úkoly a skládaly kousky mapy, aby zjistily, kde šamanka ukryla diamant. Vítězný tým pak vynesl diamant z podzemní chodby. Po zábavě jsme se občerstvili a doplnili energii před zpáteční cestou. Do Brna jsme se vrátili po celém dni lehce unavení, ale plní zážitků a dojmů. Doufáme, že situace zůstane už stabilně příznivá, abychom mohli podnikat další výlety.

Mgr. Ivana Šlosarová