UZAVŘENÍ ŠKOLY - aktualizováno -Přeplatky ŠD

Vzhledem k vývoji epidemie v Evropě rozhodla vláda o mimořádném opatření. S účinností od středy 11. března až do odvolání se „Zakazuje osobní přítomnost žáků na základních, středních školách, odborných učilištích a univerzitách,“. Na mateřské školy se opatření nevztahuje.
Škola včetně ŠD a ŠJ je tedy až do odvolání uzavřena. O dalším vývoji situace budete informováni prostřednictvím Edookitu a www stránek školy.

Vedení ZŠ Kneslova 28

Režimová opatření a podpora pro studium – klikni na text

Aktuálně
Přeplatky ŠD
V souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR10676/2020–1/MIN/KAN ze dne 10. 3. 2020, kterým byl zakázán provoz základních škol, osvobozujeme od úplaty rodiče dětí navštěvujících školní družinu. Osvobození platí po celou dobu tohoto opatření.

Přeplatky během tohoto opatření budou vyplaceny pouze na základě žádosti. Všem ostatním budou automaticky vráceny na konci června.

Soubory: