Spaní ve školní družině

Děti ze školní družiny si vyzkoušely, jaké to je ve škole po setmění. Nachystali jsme pro ně zajímavý program plný tvoření, tance a dobrého jídla. Nejdříve jsme se pustili do vyrábění podzimního svícnu a strašáka. Šlo nám to pěkně od ruky. Bříška nám začínala připomínat, že byl čas večeře. Uklidili jsme si po práci a přesunuli se do kuchyňky. Večeři si děti dělaly samoobslužně a starší pomáhaly mladším. Některé neopustila kreativita a udělaly si veselé nebo strašidelné obličeje. Po večeři přišel čas na chystání postýlek a pyžamové párty.
Tančilo se snad na všechny žánry. Únava z celého dne nás však zahnala do spacáků a k pohádce.
Ráno nás čekala vydatná snídaně a úklid třídy. Spokojené děti odcházely do tříd. Za skvělou spolupráci děkuji Báře Kubečkové.

Vedoucí ŠD